logopeda rybka logopeda online

Pomóż swojemu dziecku ćwiczyć pamięć i mowę​

(darmowa gra Kocia Kamienica)

Gdzieki grze Kocia Kamienica, Twoje dziecko poprawi pamięć,
pomoże w lepszym zrozumieniu mowy, wzmocni koncentrację, rozwinie umiejętność czytania. 

Miłej zabawy!

logopeda dzieci

Kocia Kamienica

Rozwijaj umiejętności językowe i popraw zdolność koncentracji, co przekłoży się na lepsze wyniki w nauce i pewność siebie w komunikacji. Dzięki temu dziecko zyska solidne podstawy do dalszego rozwoju intelektualnego i społecznego, co będzie sprzyjać jego sukcesom zarówno w szkole, jak i w codziennym życiu.

Te wszystkie działania mają jeden cel – czuwasz, dbasz i wspierasz <3 Jesteś wspaniałym Rodzicem!

Gra Kocia Kamienica to świetny trening, który wspiera lewą półkulę mózgu – tę, która specjalizuje się w odbiorze i przetwarzaniu języka. Zadania skoncentrowane na pracy lewej półkuli mózgu wspierają rozwój językowy, są też szczególnie polecane dla dzieci, u których nie przebiega on normatywnie.

Sekwencje słuchowe logopeda online (1)
neurologopeda dla dzieci online

Codzienne zabieganie i miliony obowiązków na naszej głowie sprawiają, że często nie mamy czasu albo nie wiemy w jaki sposób na co dzień wspierać rozwój językowy u naszych dzieci. Ale przecież jestem ja!

I zaraz wszystko Ci wytłumaczę i podpowiem…

Wystarczy, że pobierzesz darmową grę Kocia Kamienica
i wydrukujesz ją w domu.

Celowo narysowałam je w wersji czarno – białej, aby Twoje dziecko mogło samodzielnie pokolorować planszę. Zobacz jakie to proste! Pobranie i wydrukowanie zajmie Ci kilka sekund, a sama zabawa – tyle, ile tylko zechcecie aby trwała

Dlaczego warto?

Jako doświadczony neurologopeda i mama siedmioletnich bliźniaczek wiem, że zabawa ta fantastycznie wspiera pamięć dziecka oraz jego umiejętności sekwencyjnego zapamiętywania i odtwarzania słów – to ogromne wsparcie rozwoju językowego;

Logopeda rybka Magda

Poprawa pamięci
Lepsze rozumienie mowy
Wzmacnianie koncentracji
Rozwijanie umiejętności czytania

Logopeda rybka Magda

Dowolne stopniowanie trudności - im więcej obrazków wybierzecie, tym trudniejsze będzie zadanie i na odwrót

Logopeda rybka Magda

Możliwość samodzielnego pokolorowania planszy i obrazków

neurologopeda online i stacjonarnie

Cześć, tu
Magda Rybka!

Uwielbiam być neurologopedą, bo dzięki swojej pracy realnie zmieniam świat drugiego człowieka. Terapia wady wymowy, to nie tylko lepsza artykulacja. Człowiek, zarówno ten mały jak i dorosły, który zaczyna dobrze mówić, zyskuje pewność siebie, odwagę, wiarę we własne możliwości i większą otwartość na świat i ludzi – nie boi się głośno zabrać głosu i zawalczyć o siebie!

Jestem absolwentką magisterskich pięcioletnich studiów logopedycznych w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Specjalizację neurologopedyczną ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje kwalifikacje stale podnoszę na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Scroll to Top