neurologopeda online i stacjonarnie

Magdalena
Rybka

Uwielbiam być neurologopedą, bo dzięki swojej pracy realnie zmieniam świat drugiego człowieka. Terapia wady wymowy, to nie tylko lepsza artykulacja. Człowiek, zarówno ten mały jak i dorosły, który zaczyna dobrze mówić, zyskuje pewność siebie, odwagę, wiarę we własne możliwości i większą otwartość na świat i ludzi – nie boi się głośno zabrać głosu i zawalczyć o siebie!

Jestem absolwentką magisterskich pięcioletnich studiów logopedycznych w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Specjalizację neurologopedyczną ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje kwalifikacje stale podnoszę na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Mój blog i moja marka osobista pozwalają mi być logopedą na jeszcze większą skalę – biorę udział w akcjach społecznych, prowadzę szkolenia logopedyczne, współpracuję ze świetnymi wydawnictwami. Aktywnie działam na swoich kontach społecznościowych na Instagramie i Facebooku, gdzie przekazuję wiedzę logopedyczną w codziennym użyciu.

Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (2)
Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (3)

Jestem autorką sześciu książeczek logopedycznych z serii “Logopedyczne potyczki” (Wydawnictwa PUS) przeznaczonych do utrwalania głosek w wymowie dzieci.

Regularnie goszczę w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP2 w roli eksperta z dziedziny logopedii.

Neurologopeda gabinet
Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (2)
Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (3)

W swoim
gabinecie

spotykam się z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Specjalizuję się w terapii wad wymowy (szczególnym zainteresowaniem darzę zaburzenia wymowy głoski R) oraz zaburzeń miofunkcjonalnych (w tym ustnym torze oddychania, zaburzeniach napięcia mięśniowego twarzy). Pracuję z pacjentami ortodontycznymi, pacjentami z przerośniętymi migdałami oraz pacjentami z skróconym wędzidełkiem języka.

Odkąd zostałam mamą bliźniaczek, moje spojrzenie na pracę z dzieckiem uległo zmianie. Każde dziecko podczas pracy traktuję tak, jakby było moim własnym. Staram się pracować tak, jak sama chciałabym jako mama, aby pracowano z moim dzieckiem. W terapie moich pacjentów, oprócz wiedzy i doświadczenia, wkładam całe swoje serce i zaangażowanie.

Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (4)
Neurologopeda gabinet logopeda magdalena rybka (5)

Kiedy Pacjent zaczyna oddychać nosem, kiedy pozbywa się wady wymowy, kiedy pierwszy raz słyszę idealny dźwięk „rrr”, mogę poczuć się jak bohaterka, której udało zmienić się świat drugiego człowieka.

Scroll to Top