Nowe książeczki na naszej półeczce

2

Nasza półeczka z książkami wzbogaciła się o nowe dwie pozycje. To MNIAM MNIAM oraz KOCHAM od Wydawnictwa Wilga. Idealne dla dwulatków. Dlaczego? Zobaczcie sami:

Bardzo lubimy książeczki z tej serii – “krok po kroku”. Są idealnej wielkości dla rączek dwulatka, mają grube i wytrzymałe na nagłe ataki złości strony, bajkowe ilustracje.

Fragment książeczki “Mniam mniam”

Chociaż są niewielkie, stwarzają mnóstwo okazji do poznawania nowych rzeczowników, czasowników oraz budowania z nich prostych wypowiedzi.

Fragment książeczki “Kocham”

Obie książeczki napisane są prostym językiem. Zdania są krótkie, rymowane, przez co łatwiej uruchamiają percepcję sluchową dziecka i pozwalają mu się skupić na sluchanym tekście.

Jeśli szukacie nowych, ciekawych pozycji książkowych, te przetestowałyśmy i śmiało polecamy. Oprócz tego, że są wartościowe w swojej treści, bez problemu zmieszczą się do każdej maminej torebki czy małego plecaczka, a to ogromny atut 🙂

A&O

Share.

2 komentarze

  1. Mamy wszystkie książeczki z tej serii, Synek je uwielbia. Kolorowe, idealne do małych rączek no i pisane bardzo przyjemnym językiem. To dzięki tej książce Synek myje zęby, chce próbować nowych rzeczy, pozbył się smoczka… teraz trenujemy nocnik. Ma dwa lata, czytamy codziennie i widzę, że czasem szybciej sięgnie po książkę niż zabawkę.

Napisz komentarz